Rybnik-Gotartowice oro uostas
Artimiausias oro stoteles
Krituliai: 0.0 mm
Debesuotumas: 0%
Vejo greitis: 4 km/h
Slegis: 1020 hPa
Dregme: 45%
Matomumas: 10 km
Saulė leidžiasi: 21:00
Mėnulis leidžiasi: 01:14
Vidutinė žemiausia: 16 °C (61 °F)
UV-Index: 8
Krituliai: 0.0 mm
Debesuotumas: 10%
Vejo greitis: 7 km/h
Slegis: 1019 hPa
Dregme: 55%
Matomumas: 10 km
Saulė leidžiasi: 21:00
Mėnulis leidžiasi: 01:14
Vidutinė žemiausia: 16 °C (61 °F)
UV-Index: 8
Krituliai: 0.0 mm
Debesuotumas: 14%
Vejo greitis: 14 km/h
Slegis: 1019 hPa
Dregme: 58%
Matomumas: 10 km
Saulė leidžiasi: 21:00
Mėnulis leidžiasi: 01:35
Vidutinė žemiausia: 19 °C (66 °F)
UV-Index: 8
Krituliai: 0.0 mm
Debesuotumas: 2%
Vejo greitis: 12 km/h
Slegis: 1019 hPa
Dregme: 56%
Matomumas: 10 km
Saulė leidžiasi: 21:00
Mėnulis leidžiasi: 02:02
Vidutinė žemiausia: 19 °C (65 °F)
UV-Index: 8
Žemėlapis
Komentarai
~J.K.
Dobry !
Tam tyn pjyrszy Łobrozek je yno pół łodtrarty .. Tyj trowy tam njy widać ..
Pozdrowjom
~J.K.
Pierona bydom tw Kamera na placu Wolości i na Gotartowicach ( Rybnik ) jeszczwe 2025 coś abo aktualne Łobrozki pokazować ❓️❓️?👿👿👿👿👿👿👿
~J.K.
Dobry !
Te Łobrozki som ze njydziele 26.10.
Te Kamery njy nagrywajom ...❗️❗️
~J.K.
Dobry !
Czamu te kamery na lotnisku we gotartowicach Noc ze czwortku pokazujom a te łobeozki yno na pół pokazujom ❓️?
Jo bych hcioł żeby welche mje łodpowjedzieli ...
Dźyńki wom ❗️!
~J.K.
Hallo
Warum zeigt die Kamera auf den Flugplatz in Gottartowitz die Nacht von 10 auf 11 März ❓️
~J.K.
Dobry ❗️
Te Lotnisko i ta Wjeś co do Rybnika gehört ( jo nie wjym jak to sie .... żech to po njymjecku napisoł ) nazywo die Gotartowice a na Njymjecki Gotartowitz a nie Gottowitz ❗️❗️ Zmjynice te ...
~J.K.
Dobry ❗️
Te Kamery na Gotartowicach nie pokazujom Live-Łobrozka ... Czamu nie ❓️
~J.K.
Hallo !
I missing the yellow aeroplane ...
Is it in the Garage ❓️
Nice Sinday
~J.K.
Te Lotnisko je we Rybnik-GOtsrtowice a nie Gotowice ❗️❗️ 😤
~J.K.
Te kamery pokazujom ty jedyn łobrozek wjyncyj jak 5 dni ... 😒
~J.K.
A czamu som te Gardiny pszed tom kamerom ❓️?